Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítés rootolt...

Szoftverfrissítés rootolt telefonra?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy: Samsung Galaxy mini telefonom van, ezt szeretném frissíteni. Az android verziója 2.3.5. A Beállítások > Telefon névjegye menüponton belül van a Szoftverfrissítés, ismerősöm így szokta az androidos telefonját frissíteni. Én nem tudom biztosra hogy esetleg az én telefonomat is lehetne-e ilyen módon frissíteni mivel neki újabb, fejlettebb készüléke van, és még az enyém rootolt az övé nem. A kérdésem annyi hogy lehet a telefonomra 2.3.5-nél újabbat rárakni, és nem gátolja-e meg hogy rootolt a telefonom?

2013. jan. 8. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
rá tudod tenni, de a root el fog veszni. Inkább kies-en keresztül (vagyis leginkább ODIN-nal) frissíteném, az biztosabb.
2013. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nevmarfoglalt? válasza:

nagyon nem igazabol,mert hiaba raksz ra mondjuk egy ICS 4.0.3at ha a keves rom miatt nem fog megfeleloen mukodni.

mivel rootolt fozott romot tehetsz ra nagyobbat amik gyorsabbak is de akkor sem tehetsz sokkal nagyobbat ra.a root elveszik es ujbol kell rootolni.

2013. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!