Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android tablet vs win 8?

Android tablet vs win 8?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok és miért?Melyknek mi a pozitìvuma/negatìvuma.

2013. jan. 9. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni.


Én a windózra szavazok, a droid inkább játék gyerekeknek.

Ez persze nem azt jelenti hogy az alblakos tökéletes, csak a kevésbé gagyi. Office sajnos nélkülözhetetlen melóhoz.

2013. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ùgy kb mindenre használnám.Nem tudom őszintéde véleményem szerint egy erős win8as tab tudn helyettesìteni egy laptopot.Kipròbáltam a win8at PCn,a metroUIt kivéve alapjában pont olyan mint a 7,xp,vista stb..azt nem tudom csak,hogy elég egy ilyen gépbe egy intel atom proci 2gb rammal vagy egy kell egy i5ös proci 4+gb rammal.Persze dokkolò alap :) Kéne 3G chip bele nekem,de ha nem az se baj mert szerintem külső adapterrelnis menne ami laptophoz van.Ha elég az intel atom proci akkor az acer iconia w510 és samsung smart pcje között kéneválasztani,ha pedig i5 akkor a későbbi surface pro vagy a samsung smart pc pro változata. Jöhetnek tippek más tabletre is ha olcsòbb mint amit én mondtam.Legjobb lenne legalább 11" feletti,3g-vel és dokkolòval.:)
2013. jan. 9. 23:15
 3/14 anonim ***** válasza:
A tableteken levo Windows RT nem osszetevesztendo az asztali Windows 8-cal. Nekem tabletbol viszont csak droidos kellene.
2013. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kétlem,tudom mi a különbség az RT és full között,amiket én felsoroltam azok pedig nem az RT-t futtatják.

Most néztem utána egy kicsit,hogy a smart pc majdnem duplája az acer iconiának,pedig hasonlò konfiguráciò.Nem tudom megéri-e egy i5ös vagy egy atomos is fog akadásmentesen dolgozni?

2013. jan. 9. 23:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most latom hogy rendes Win 8-as tabletet vennel. Igy mar en is inkabb azt javaslom, de az Atom procis gepet felejtsd el. A Samsung fele i5-os nagyon jo, ha ki tudod fizetni. Igy viszont nem teljesen ertem a kerdest, mivel a Win 8-as Ativ Smart PC Pro kb. dupla annyiba kerul, mint egy csucs droidos tablet.
2013. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem...és az atomosat miért felejtsem el? Lehet csak látszat de reviewekbe amit làttam több programmal nyitva akadásmentesen futott...szerinted megéri egy i5ös 2.gépnek?
2013. jan. 10. 00:11
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Az intel atom akkor is felejtos... szoveget szerkeszeteni meg 1-2 weboldalt egyszerre nyitva tartani eleg, de ennel tobbre sajnos keves. Ha ilyenben gondolkodnek, tuti a Samsung fele i5-os verziot vennem. Igaz en ennek a kategorianak (egyenlore) nem latom az ertemet, ha tablet kell, tablet celokra, akkor van droidos nagyobb felbontassal, hosszabb uzemidovel olcsobban, ha meg notebook kell akkor van ugyanennyiert jobb felszereltsegu. De ez csak a szemelyes velemenyem.
2013. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Huh értem,de azért a smart pc pro 1500€-s árát nem tudom kifizetni.Nem ismersz valami hasonlò konfigosat olcsòbba?n
2013. jan. 10. 09:15
 9/14 A kérdező kommentje:
És mit mondassz az iconia w700 i5ös változatra?
2013. jan. 10. 09:48
 10/14 A kérdező kommentje:
Erdélyben élek,itt nem hiszem hogy elérhető az i5ös változat,de az i3-as sztem megtalálhatò,az nem elég szerintetek netezésre,vidi/képszerkesztésre és lazább játékok futtatására(pl.counter strike vagy hasinlò.) mert 200 euròval olcsòbb mint az i5ös.
2013. jan. 10. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!