Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG okostelefont megéri venni?

LG okostelefont megéri venni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ h melyikrôl van szó és mennyiért.
2013. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Röviden: nem.

Volt/van pár telefonjuk, ami hardveresen jónak tűnik, de szoftveresen azokat is elrontják. Nem szabad LG-t venni, rossz az összes.

Kivétel lehet a Nexus 4, arra nem az LG írja a romot.

2013. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
A 2. hülyeséget ír, sztem nagyon jóak az LG-k, jobban bejönnek mint egyes túlárazott galaxy-k amiken úgy akad a touchwiz hogy az borzalom. Az android romot meg mindegyik telóra a google írja,kivéve a fôzött romokat.
2013. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

A Samsungok még szarabbak.

A romot minden telefonra a gyártók írják, kivéve a Nexusokat. És vegyél vissza az arcodból, főleg, ha pont te írsz hülyeségeket.

2013. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bslayer15 ***** válasza:
61%
LG telefont én sem javaslok, nagyon le vannak maradva szoftveresen.
2013. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Jah....a google írja...az alapot.X hardverre, ami épp az adott nexusban dübörög, meg amekkora megjelenítővel van szerelve.Aztán minden gyártó megkapja az alapanyagot, hogy tucatnyi másik, általa alkalmazott felbontásra, SOC-ra, ram méretre elkezdje optimalizálgatni úgy, hogy opcionális esetben rá tudja húzni a saját UI-ját a saját szoftvereivel együtt.


Az LG meg...mi fáj neked abban 3-as hsz, hogy az LG baromi szarul optimalizál?Ők bevallották, hogy nem képesek többre, ez egy létező probléma, mert nincs elég munkaerő forrásuk a fejlesztésekre.Kevés mérnökük van, qrva lassan dolgoznak, csúszik az update is állandóan (elég alapul venni a 2X-et, vagy a Black-et), az is tele van bugokkal, stb.

Akkor meg mit erősködsz, hogy az LG marha jó?Nem a 4X HD-ból, meg az Optimus G-ből, L9-ből és hasonlókból kellene kiindulni, hanem kompletten nézni azt, amit eddig le tudott pakolni az asztalra.Az meg minden, csak épp nem jó.

Nem véletlen, hogy kb. 2 éve itt az okosabbjai nem nagyon ajánlják az LG-t.


Láttad volna a hardveraprót a Black idején.A baxott nagy marketing kampánnyal szopatták rendesen a nagyérdemű hozzá nem értőt, aztán 1 hét elteltével minden 3-4-ik hirdetés optimus black volt a HA-n.


Samsung meg.Az igaz, azt kár is említeni.


Kérdező:


Hogy megéri-e?Az attól függ, hogy mennyit akarsz anyagilag belepumpálni egy új telefonba.Én személy szerint a Nexus 4-en kívül nem vennék LG-t soha a büdös életben.Maximum az L9-ig letolnám az igényeimet, de az első dolgom az lenne az XDA-ra vezetne főzött romok után.

2013. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
R081 tökéletesen leírta. Az lg nem gyárt jó telefonokat. Vegyél a kiszemelt lg helyett akármilyen xperia-t. Azok minden kategóriában elég jók.
2013. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az LG nem gyárt jó telókat? Hát pedig sztem az LG Optimus G és a 4x HD már elég jó és az L9 sem olyan rossz.
2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont ezt a 3-at írtam le, hogy nem ebből kell kiindulni, és nem 3 modell alapján kellene ráhúzni a gyártóra, hogy jó.Illetve magával a telefonnal nincs gáz, a fő probléma az optimalizálatlan OS-ekben van, amit képes kiadni az LG, vagy hónapokat ülni egy update felett, ami szintén szar lesz végeredményben.


Én meg nem hiszem, hogy a kérdező kapásból kukázná a jobb esetben 2 éves garit, hogy stabil OS-t halásszon rá az XDA-ról, ha már egyáltalán van.Akkor meg baromira tudja szívni az ember a fogát, ha nem egy 30-40 ezres telóról van szó, hanem egy 90-100+ ezresről...

2013. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy az Optimus G még nem is kapható. Aztán az L9 nem éri meg, mert olcsóbban jobb az Xperia P. A 4x-nél meg ugyan annyiért jobb a Htc one x.
2013. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!