Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart II telefonom...

Vodafone Smart II telefonom van és eddig nem volt semmi problémám vele. Viszont most ha bekapcsolom mindig az inditó animációt játsza le újra és újra! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ezt nem lépi át soha és kikapcsolni is csak aksi kivételével tudom. Sajnos garancia papírom nincs hozzá! Szervízelésre nem nagyon van pénzem!


Valaki segítsen!



2013. jan. 10. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy Vodafone smart II hard reset-et.


[link]


Angol oldal, de a képek segítenek. Minden adat törlődik hard reset után.

2013. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Vodafone-tól vetted, nem probléma a garancia, az benne van a rendszerükben. 2 évet adnak és ebbe belefér egy teljes szoftverfrissités. Én a Voda boltba vittem (Samsungom van), lementettek pentdrive-ra mindent és netről frissitették a szoftverét.
2013. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Hard Reset bevált! Köszönöm szépen a segítséget!
2013. jan. 10. 02:13
 4/4 anonim válasza:
En is megprobaltam ezt a hard resetet, de nem jon elo az a menu vagy micsoda.. csak az android figura, tehat nem sikerult. Valaki valami tanacsot tudna adni hogy mit lehet csinalni?
2013. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!