Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smart 2 internet?

Vodafone smart 2 internet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Feltöltöttem a vodafone-os kártyámat 3000 ft-al és jár hozzá 50 mb internet és 50 vodafone sms.Kérdésem az lenne,hogyan lehet használni az internetet mert tegnap felhívtam a 1270-es ügyfélszolgálatot,kértem egy internet beállítás sms-t telepítettem,de így se történt semmi.Nem kapcsolódik az internethez..


Telefonom(Vodafone smart 2 )



2013. jan. 10. 09:16
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Be van kapcsolva az adatforgalom a telefonban? Beállítások-wifi és hálózatok-adatforgalom engedélyzése. Vagy valami hasonló.
2013. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.Próbáltam már úgy is.
2013. jan. 11. 10:35
 3/5 Nadetényleg ***** válasza:

Ezt megcsináltad?

"VitaMAX SMS&Net-re váltáshoz küldd SMS-ben a TV SMSNET kódot a 1270-es számra"

2013. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen.Pont ezt csináltam így kaptam ajándék 50MB netet.Lekértem a 1270-ről az sms-t is amivel beállítják az internetet.Tefefonomban a beállítások/vezeték nélküli és hálózati beállításoknál is mindent beállítottam ahogy kell, de így sincs internet..Nem tudom mit kéne még csinálni :/
2013. jan. 14. 10:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké megoldódott! Felhívtam az ingyenes számot megnézték és a sim-en nem volt beállítva valami :/ Most már jó.Köszi mindenkinek.
2013. jan. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!