Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letilthatják az így vásárolt...

Letilthatják az így vásárolt használt Telenor-os telefonom?

Figyelt kérdés
Vásároltam az internetről egy 3 hónapos Sony Ericsson Arc S készüléket. Az eladó kártyás csomagban vette, amit egy összegben rendezett(legalábbis ez áll a számlán), viszont két éves hűségnyilatkozatot alá kellett írnia, hogy addig nem mondja le az előfizetésese kártyáját. Ha ne adj isten nem fizeti a számláját, akkor letilthatják az én tulajdonomban lévő "volt" telefonját??

2013. jan. 10. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kártyás csomagban vette, akkor hogy van neki előfizetése?
2013. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül lehet venni kártyásan telefont. Csak + két évvel meg kell hosszabítani a kártya előfizetését. Szerintem egyszerű. :)
2013. jan. 10. 16:06
 3/3 Nadetényleg ***** válasza:
Ha kártyás csomagban vette (és ezt látod is a számlán), akkor a telefonon nincs hűségidő. Ha utána áttért valami havidíjas, hűségidős tarifára, az a telefont nem kellene hogy érintse.
2013. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!