Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg nem kapható, újabb...

Jelenleg nem kapható, újabb készlet várható! Ez mennyi idő szokott lenni kb?

Figyelt kérdés
T-Mobile webshop.
2013. jan. 10. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
2 napja írtam az ügyfélszolgálatnak de nem írtak vissza máig.. LG L9 lenne szó.
2013. jan. 10. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hét szokott lenni, de egyszer jártam úgy is, hogy ugyanez volt kiírva, készlet értesítőre vettem, majd kaptam egy smst hogy sajnálattal közöljük, nem forgalmazzuk tovább az adott készüléket, kérjük válasszon a kínálatból másikat, vagy vmi hasonlót. Szintén Tmobile.
2013. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, ez jó kérdés.

Én a Galaxy S Advance-vel szívtam meg,

egyik nap még volt, másik nap nem!

Készletértésítőre tettem, jött az e-mail, mire beléptem, nem volt.

20 percre rá újabb e-mail, újra nem volt belépéskor!

Másnap újabb e-mail, a keresett termék megszünt!

Most újra kapható, mindkét színben!

Viszont a HTC ONE V már egy hónapja hiányzik, szerintem már nem is lesz.

Ajánlanám, nézz másik telót, vagy próbáld T-Pont-ban megvenni, ott hamarabb találsz, ha még kapható!

/régen a Telenor még Pannon-os időszakában az ügyfélszolgálat pontosan meg tudta mondani, hogy az adott készülék melyik boltban kapható, kár, hogy ez nincs a T-Mobile-nál is.:(/

2013. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zsír.. Remélem minél előbb lesz.. Üzletben + 7200 Ft drágább lenne a 10% kedvezmény miatt. Úgyhogy mindképp webshop.
2013. jan. 10. 18:39
 5/5 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok kb a galaxy s3-mal. Újra és újra elfogy, kint van, hogy érkezik még újabb, de azt mondják az ügyfélszolgálaton, hogy nem fog. Akkor minek van kint?-.- feleslegesen várok, felhúzom magam a hetek alatt és ****-t sem veszek tőlük, ennyit érnek el. Egyébként ha van 1 raktáron hirtelen, de pesten és te máshol vennéd át, az sem lehetséges, ami több mint szánalmas.

Szóval amit most megtanultam pár nap elpocsékolásával, hogy poénból van kiírva, nem fog jönni ha kifutó csak amit visszadobnak.

Másrészről megjegyezném, hogy 10 percig nem tudtam lerázni a nőt, mert már tv-t akart a nyakamba varrni. Mondtam, hogy kössz, tv-m sincs és nem véletlenül. Erre azt is adni akart -.-" Oké hogy neki el kell adni mert ebből él, de ha egy meghatározott készüléket/terméket keresek ne adjon már el nekem bábjátékot is a hús mellé -.-"

2013. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!