Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e másképp Androidot...

Lehet-e másképp Androidot telepíteni egy Galaxy S2-re, vagy megoldani a fellépő problémát? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Új Androidot szerettem volna a telefonra telepíteni. Ezt ugye úgy kell, hogy a netről letöltött .zip fájlt rámásolom a memóriakártyára és Recovery módban az "Install .zip from SD-card"-ot választom és ott megkeresem a telepítendő fájlt majd telepítem és meg is van az új Androidom.

Viszont ez esetben a telefon egyszerűen nem látja a külső SD-kártyát és egy backup esetén ezen a linken ( [link] láthatóakat írja ki. Próbáltam Odin-al telepíteni, de az sem működött.

A kérdés az volna, hogy hogy lehet a telefont megbütykölni, hogy felismerje a memóriakártyát? Vagy esetleg a belső memóriához valahogy hozzá lehet-e férni, hogy onnan telepítsek? Aki tud esetleg valamilyen megoldást írja meg, megköszönöm. Googel-en, Youtube-on nem kaptam semmi olyat ami megoldja a problémát. Sajnos ötlet nélkül maradtam:)



2013. jan. 10. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
rootoltad a telefont és tettél rá CWM recovery-t?
2013. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Korábban telepítettem már Androidot rá. Akkor a Recovery v6.valahányas volt (ez látta a memóriakártyát) s a régi rendszer törlése után most v4.0.1.4-es lett. Mitől lehet ez? Lehet-e frissíteni 6-osra?
2013. jan. 10. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
samfirmware.com-ról szedd le az egyik magyar LQ7es romot, és a hozzá tartozó CF-ROOT kernelt. Ettől 5.5-ös lesz a recovery. Ha telepítesz alá egy CM10-et, vagy 10.1-et, akkor 6.x lesz újra.
2013. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez milyen módszerrel kerül rá a telefonra, mivel hogy a kártyát nem látja, az Odin pedig amikor elér adig, hogy SetupConnection kiírja felül piros felületen, hogy Fail és nem értem el vele semmit. Van rá más megoldás is?
2013. jan. 10. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
be van kapcsolva az usb hiba keresés
2013. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szervizbe megoldották. Amikor letöröltem a korábbi Androidot formáztam a belső memóriát is. Ezzel törlődött egy olyan fájl is ami szükséges volt ahhoz, hogy a telefon felismerje a külső memóriakártyát. Szervizben elintéztek mindent most már működik rendesen. Kösz a segítséget!
2013. jan. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!