Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné most vennem egy...

Megérné most vennem egy Samsung galaxy s3at?

Figyelt kérdés
Ennél drágább telefonra nem költenék, de nem fog lassan elavulni ugye? Nem annyira értek hozzá lány vagyok, úgyhogy valami egyszerű hétköznapi nyelven kérném a válaszokat:D
2013. jan. 10. 17:05
 1/8 anonim válasza:
igen :D mi mindent tud amire szuksègem van ès nàlam fontos szempont.28/L
2013. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de szerinted 2 évig még fogom tudni használni,
2013. jan. 10. 17:12
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyis úgyértem , hog nem lesznek majd később olyan alkalmazások amiket már nem tudok rá tenni?:D
2013. jan. 10. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem annyira értek hozzá lány vagyok, úgyhogy valami egyszerű hétköznapi nyelven kérném a válaszokat:D"


Mögéri mögvönni he. :D


Úgy tudom hogy tavasszal jönnek az új androidos modellek, lehet nem ártana megvárni hogy azok a készülékek is befussanak, s akkor a nagyobb választékból tudnál venni egy jó árasított telefont. Az se elhanyagolható hogy addigra az S3 még olcsóbban kapható lesz, 2 hónap van még tavaszig. Te döntesz.

2013. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a régi telóm már nagyon nagyon le van strapálva és körülbelül semmire nem megyek vele.. az S3 meg nagyon tetszik csak egy bajom van vele hogy szerintem nem sok zsebembe férne bele..
2013. jan. 10. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 4,3colos képernyős telefonom, tudom miről beszélsz. Nagyon nem zseb barát. Sajnos kompromisszumot kell kötni. Vagy pedig telefonálásra egy teljesen alap telefont beszerzel magadnak, multimédiára/tartalomfogyasztásra(így mondják jobb helyeken) meg vásárolsz egy laptopot vagy tábla PC-t. És így igaz hogy 2 eszközt kell cipelned, de a telefonod üzemideje sem 1 nap lesz-hanem akár 1hét is...ami azért nem elhanyagolható tényező.
2013. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem S2-m van, abszolút zsebbarát, és át is érem az egész kijelzőt (S3 szintén). Megvenni már nem éri meg, 2-3 hónap, és jön az S4, ami lejjebb nyomja az árát 20-30 ezer forinttal, és tudásában is elég szépen leveri. Én most már biztosan nem venném meg. Várhatóan 1-másfél év múlva már meg fognak jelenni olyan alkalmazások, amik nem fognak elindulni rajta.
2013. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahhhj... nagyon nemtudom mit csinaljak..
2013. jan. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!