Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom frissíteni az...

Hogyan tudom frissíteni az Androidomat? (Samsung Galaxy Ace)

Figyelt kérdés
A verzióm 2.3.6 (ha ez az) Gingerbread. Sajnos ez az első smartphoneom, úgyhogy nézzétek el nekem, hogy nem értek hozzá. Letöltöttem a Play Áruházról a Kies Air-t, mert valahol azt olvastam, hogy ezzel lehet frissíteni. Sikerült is csatlakoztatnom a laptophoz a program által megadott PIN-nel amit beírtam itt, a gépen és sikeresen tudtam a telefonon lévő cuccokat átmásolni, törölgetni. De hogyan tudok ezzel a programmal android verziót frissíteni? Szeretném frissíteni, csak nem értek hozzá.

2013. jan. 10. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hivatalosan nincs frissebb
2013. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyárilag, hivatalosan te 2.3.6-ról már sehogy nem fogod tudni upgradelni.

Deal with it.Vagy ugrasztod a garit, ha még van, és feldobsz egy főzött romot a telóra 4.x alapon.Egyébként felesleges szvsz 2.3.6-ról feljebb másznod, főleg az Ace hardverét illetően.

2013. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi. De egy ismerősömnek pont ilyen telója van, és neki tök más az egész. Gyorsabban fut minden, másképp néz ki a menü, a home, minden. Gondolom neki más verziója van. Nincs rá valami mód, hogy én is frissíthessem?
2013. jan. 10. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak egy laucnhert tett fel pl. go ex, adw, launcher pro, nova stb.

Ha meg másik romot akarsz akkor főzött rom. Az xda fórumon (de gondolom sok magyar is van) biztos találsz leírást is, meg romokat is.

2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Novát max csak ics-től tud használni a user, bár nem kizált, hogy az "ismerősnek" főzött rom fut a telóján 4.x alapon.
2013. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt olvasgass ha megérted mit kell csinálni akkor tudsz főzött romot tenni a telcsire ha nem érted ne fogj hozzá szólj az ismerősödnek hogy segítsen

2013. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: a linkben leírtakat már nagyjából tudtam, de sokat nem segített. még mindig nem tudom, hogy hogyan használjam a Kies Air-t. :D bevállalnám saját felelősségre az android frissítést :p HELP please :)
2013. jan. 11. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor valamit nagyon nem értesz.

KIES AIR? azzal mit szeretnél csinálni? Mert főzött rom fel rakásra nem jó.

Főzött romot rootolt, CWM recoverys telóra lehet feltenni.

Ha tudod ezek mit jelentenek és megtudod csinálni akkor fogj hozzá bármihez. Ha valami még is balul sül el akkor ott az odin vissza rakni a gyári cuccot.

2013. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!