Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tmobile-ban veszek egy...

Ha tmobile-ban veszek egy dominos telefont akkor az kártyafüggetlen? Vagy abba csak t-s kártyával működik?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem így van vagyis ha tmobilban vagy vodafonban veszek egy feltöltő kártyás telefont abba nem tudok más szolgáltató kártyáját beletenni. Apum mondta, hogy lehet és most már kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 10. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem független.
2013. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Apum mondta, hogy a feltöltő kártya az egyenlő a kártya függetlennel mert én is így gondoltam ahogy írtad hogy ez hülyeség, de tökre megzavart és nagyon kíváncsi lettem! :)
2013. jan. 10. 22:25
 3/5 anonim válasza:
Nem kártyafüggetlen. Abban nekik nincs üzlet :)
2013. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
T teló = T függő
2013. jan. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!