Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történt már veletek is ilyen...

Történt már veletek is ilyen a Telenornál?

Figyelt kérdés

Egy ideje már egyre több Telenor feltöltőkártyás ismerősöm mondogatja, hogy kisebb-nagyobb összeg megmagyarázhatatlanul levonódik az egyenlegükből, úgy, hogy azt ők nem használták el semmire. Elvileg még véletlenszerű internetezés sem történt, tehát amiatt sem lehetett. Ezért felmondták a páréves-párhónapos kártyás előfizetésüket, és átmentek máshova.


Ez nekem azért furcsa, mert én nem pár éve, hanem 7 éve vagyok (az akkor még) Pannon kártyás előfizető, és nekem sohasem történt még olyan, hogy csak úgy levonjanak az egyenlegemből. Nekem mindig korrekt volt az egyenlegkezelés. Mondogatják nekem is, hogy váltsak, de én nem bírom elképzelni ezt, hogy ilyen történne? Nem csak ők a pechesek, vagy nem jól néznek át valamit? Más is tapasztalt ilyet?


2013. jan. 11. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, én emiatt váltottam másik szolgáltatóra. És pár hete egyik rokonunknak is elszállt 7000 Ft-ja (!!!), bár én gyanakszom, hogy véletlenül megnyomta a wap gombot, de azért fura, hogy eddig sose nyomta meg évekig, csak most?
2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg végképp nem értem. Vagy csak én nem kerültem még sorra?
2013. jan. 11. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az okos telefonok megjelenése "miatt" van. Sokan nem tudják hogy az okos telefonokon lévő alkalmazások a háttérben szinkronizálnak, azaz adatforgalmat generálnak. Hiába nincs Internet megrendelve a szerződéshez, alapból valami NET start csomag mindig van aktiválva a szolgáltatóknál, ami nem kicsit drága. Ha a telefonon nem kapcsolja ki a 3G-ét stb, akkor szépen fogy le a pénz, és nem értik sokan hogy miért :-)
2013. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is nyomkodom a wap gombot, de nincs a szolgáltatás telepítve, tehát nem is tud levonódni a pénz. Egyébként a telenor feltöltéssel, 1200 HUF, én 3 hétig beszélek...
2013. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
T mobilnál is van ilyen velem és két rokonommal is megtörtént ez van sajnos :(
2013. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Városi legenda.

Az ezt állító felhasználó vagy buta és nem fogja fel, hogy a szolgáltató mire vonta le, vagy gyáva elismerni h ő volt a buta és/vagy netezett és azt hitte ingyen van, vagy eltelefonálta csak nem vallotta be.

A szolgáltatók rendszerében legalább olyan szigorúan van dokumentálva a pénzmozgás, mint a bankoknál.

2013. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

11eve vagyok pannon/telenor előfizető,soha nem tortent velem ilyen...szerintem is emberi butaság,tudatlanság áll a háttérben,nem a szolgáltató...

amúgy nem kerdezted tőlük,h tudják-e,h az egyenleg lekerdezesnek is díja van?

2013. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, de jó. Én is úgy gondolom, hogy ilyen nem lehet, valamit ők hibáztak el, erre leugattak a @ba. Pedig úgy veszem észre, hogy mai napig dívik a tudatlanság a mobilhasználatban, csak a készülék kell, a többi a szolgáltató hibája.
2013. jan. 11. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez is a fő probléma, hogy nehéz az egyenleget nyomonkövetni, mert itt az is pénzbe kerül. A T-Mobilnál ingyen van, így minden hívás után megtudom nézni.
2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismertem egy pasit, akinek a Pannonnál dolgozó ismerőse rendszeresen feltöltötte az egyenlegét ingyen. Ez régen volt, de akkoriban megfordult a fejemben, hogy ezt ők hogy tudják megtenni?
2013. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!