Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S3 vagy HTC One X,...

Galaxy S3 vagy HTC One X, Esetleg LG Optimus 4x?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg legjobban megvenni,melyiknek fog leghamarabb,és várhatóan mennyivel lejjebb menni az ára? Talán az S3 ára lemegy mikor kijön az S4? Mennyivel?

2013. jan. 11. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Nekem HTC One X-em van, és MAXIMÁLISAN megvagyok vele elégedve, sőt már szinte az életem sem tudom nélküle elképzelni:D nemsokára kijön a htc legújabb "zászlóshajó" készüléke, és akkor lehet hogy még a htc one x+-nak is lemegy az ára...az lg-t semmiképpen nem javasolnám, a s3at pedig ha jobban tetszik mint a HOX...
2013. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
LG 4X optimus magasan ár teljesítmény győztes! 90.000ft Atom stabil működés 2-3 napig bírja azakkumulátor! 4 mag tegra 3 videovezérlő könnyen röötölható. Gyári ICS tökéletesen teszi a dolgát, most tavassza jön rá a hivatalos 4.2 droid!
2013. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
rootolható, htc instabil működés eszi az aksit drága prohardver forumon olvass utána mindkét telefonnak van komoly topikja!
2013. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!