Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri megvenni, Nokia...

Melyiket éri megvenni, Nokia Asha 311-et vagy Nokia C5-03-at?

Figyelt kérdés

Igazából mind a kettő szimpatikus. Csak az egyiknek Symbian op. rendszere van az előbbinek meg Series40, amiről még sose hallottam és nem tudom ezek alapján melyik jobb.

A másik pedig az, hogy T-mobile-os vagyok már évek óta, mostani telóval is tudok ingyen 0.facebook-ozni.

A Nokia C5-03-al tudom, hogy lehet ugyanúgy, viszont az lenne a kérdésem, hogy a Nokia Asha 311-el is lehet e ingyen?!

Mert egy haverom vett Nokia Asha 306-ot, aztán neki meg vette le a pénzt a 0.facebook is. Azt mondták a telefon üzletekbe, hogy egyes Nokiáknál meg okostelefonoknál nem engedélyezett az ingyen 0.facebook, ugyanúgy adatforgalmi díjat számol fel.

Tudom, hogy nem lenne drága netre előfizetni, de nekem nem fogják a szüleim fizetni, meg nem is használnám ki csak a Facebook-ot.

Nem tudom, hogy ez a Series40 operációs rendszerrel van-e összefüggésbe az egész, mert a haveroméba is ez volt.

Ha valakinek van Asha 311-e kérem segítsen, mert a szívem inkább afelé húz. T-mobile üzletekbe érdeklődnék, de a haverommal mikor végig jártunk vagy 4-et nagyon nehézkesen jöttek rá erre "hibára", igazából nem is nagyon tudták, meg nem is érdekelte őket.

A válaszokat előre is köszönöm!!!



2013. jan. 11. 23:48
 1/5 Mikey1988 ***** válasza:

A Nokia C5-03 már a megjelenésekor nagyon is elavultnak számított, és sok panasz van vele kapcsolatban.


[link]


Nokia Asha mobilokat meg dupla áron árulják Magyarországon, miközben maximum 15-20 ezert érnek meg. Kártyafüggetlenül 40 ezerbe kerül a Nokia Asha 311 a MediaMarkban, de ahogy látom, neten rendelve Domino kártyásan már csak 23 ezer forint. Az S40 meg az egy nagyon is régi operációs rendszere a Nokiának - bár a 311-ben a legújabb verzió van, viszont zárt rendszer, így csak Java-s alkalmazásokat lehet futtatni rajta - vagyis nem okostelefon, bár valamelyest azt az élményt nyújtja egyese k szerint.


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos információkat!

Akkor végülis egyik se jó?

Csak mert többre nincs pénzem, a Nokiákat meg hallottam, hogy jó telefonok.

Vagy tudnál ajánlani olyan telefont, ami ebbe az árértékbe van?

Gondolom azt nem tudod, hogy az Asha 311-en megy e ingyen Facebook?! :S

2013. jan. 12. 13:24
 3/5 anonim válasza:

mennyit szánsz telora?

és csak t-mobilnál ingyenes az fb

2013. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy T mobile-nál ingyenes de mondom hogy nem minden telefonra :/ Mert a beépített böngészőjétől függ...

Hát max 30ezret szánok rá nincs több :/

2013. jan. 12. 17:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Még a Nokia 500-on gondolkodtam egyébként...
2013. jan. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!