Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz ha engedélyezem az...

Mi lesz ha engedélyezem az adatforgalmat?

Figyelt kérdés
30-as vagyok,szóval nekem van 0.facebookom de nem tudom használni mert le van tiltva az adatforgalom(amit engedélyezni tudok a "varázsló"val)...de az android mindig megnyit magától minden sz*rt,pl google play és attól félek,hogy valami netes cuccot nyit meg és leveszi a pénzem..vagy ezt így nem tudja megcsinálni?
2013. jan. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól működik a telefond, akkor max. egy minimális adatforgalmad keletkezik, de semmi több.

Nálam naponta 1-2mb forgalmat generál.

Ha ICS-sed van, akkor be tudod állítani, mely programok ne fussanak a háttérben folyamatosan.

2013. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen netes előfizetésed nincs, nem is jár (mert például kártyás vagy) akkor pár kb adatforgalom is szíven tudja vágni az embert.


Ha engedélyezed az adatforgalmat és sok háttérben futó alkalmazásod van ami a neten lóg (tipikusan ilyen a csevegő, az időjárás progik, a reklámot tartalmazó trial alkalamzások, a szinkronizáló programok, minden féle cloud service, tracking programok) azok generálhatnak neked adatforgamad. Google play nem fog ha nem nyitod meg.

2013. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 1-2 MB nem sok de mellékesen mondom, hogy 1300 Ft 1 MB adatforgalom a T-mobile-nál. Szóval szerintem hagyd a fenébe kérdező. Facebook nem ér meg annyit.

Nekem mondjuk Like díjcsomagom van szóval van netem és használom is de facebook miatt biztos nem kockáztatnák a helyedben.

2013. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..és ezeket hívják okostelefonnak -.-" mindjárt kib*szom az ablakon
2013. jan. 12. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló! Nem kötözködés képpen mondom, de te sem gondoltad komolyan, amit írtál.

1Mb adatforgalom 1300 Ft-ba kerül?

Nekem a vodánál 1000 Ft 200MB internet/hó

Akkor a T-nél 200MB használnék havonta, az potom 260 ezer Ft-ba kerülne.

Kérdező! Bár mérgelődsz, de legalább humorodnál vagy :D

2013. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen annyiba kerül csak tájékozódni kéne. Ha nincs semmilyen net előfizetésed akkor igen annyi. 1MB 1300 Ft. Olvass utána a neten ha annyira érdekel.

De net előfizetéssel 1000 Ft körül adnak már 200-300 MB-okat.

2013. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!