Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám átrakni az...

Hogyan tudnám átrakni az iPhonera a képeket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék egy régebbi iPhoneról egy másik iPhonera képeket rakni? Lementettem a képeket a gépemre és fel akarom rakni az új telefonra őket, de hogyan tudnám megoldani, hogy a Filmtekercs-be rakja a képeket, és ne új albumokat hozzon létre? ITunessal próbáltam, de ott új albumba rakta bele őket, ha meg csak simán gépen akarok control c control v-zni akkor meg nem engedi hogy bele rakjam a képeket, pedig szerintem ott működne.

2013. jan. 12. 16:58
 1/2 reptoid ***** válasza:

Filmtekercsbe nem lehet másolni sajnos.

Viszont kis trükkel azért lehet operálni: a gépeden felmásolod őket egy email csatolmányába, majd azt megnyitva az iphone-on, le tud őket menteni a fotótekercsbe. Felmásolhatod dropboxba is, vagy letöltesz a telefoonra valamilyen irodai alkalmazást, az meg fog jelenni az itunesban is a fájlmegosztás alatt. Oda is bemásolhatod a képeket, majd az iphone-ról a camera rollba másolni őket.

2013. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült, hogy ez miért nem jutott eszembe , köszi szépen
2013. jan. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!