Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan használjam a bluetooth-...

Hogyan használjam a bluetooth-t Nokia Lumia 610-en?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a bluetooth-t, és a másik fél nem tud se zenét, se képet átküldeni, és én sem és egyszerűen nem értem miért. Bluetooth nevet se tudok változtatni, csak bekapcsolni meg kikapcsolni tudom,meg párosítani eszközt, és ennyi.

2013. jan. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
WP7-nél nem lehet fájlküldésre használni a bluetooth-t. Várd meg a 7.8-as frissítést, mert ott már elvileg menni fog.
2013. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben :D köszönöm szépen válaszod. azt még megkérdezhetem,hogy zune-t mért nem tudom letölteni gépemre, a felénél azt írja ki hogy rossz/hibás a fájl :(
2013. jan. 12. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt viszont nem tudom.
2013. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is Nokia 610em van és aki tud segíteni azt szeretném meg tudni létezik e már az a frissités amivel tudom a bluetooth-t fájl küldésére és fogadására használni? Ha igen hol tudom beszerezni vagy frissiteni a telom?
2013. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát elvileg 7.8-as frissítésen már van egy olyan alkalmazás, mivel tudsz küldeni. (Nincs ilyen telóm, de ilyen szeretnék! :D)
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A piactérről ezt töltsétek le: Megosztás BT-n
2013. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!