Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomon...

Mi baja lehet a telefonomon Poumnak?

Figyelt kérdés
Már 45. szintű és automatikus frissítésen van... Tegnap este játszottam vele, és közbe frissítette magát... Azóta se nem éhes, se nem fáradt, és se nem megy lefele a vidámsága. Az élete se mozog.. :S Törölni nem szeretném és újratenni..

2013. jan. 12. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy kényszerített leállítást és ha azután se lesz jó, akkor lehet ez valami bug. Ha az akkor írd meg a fejlesztőnek.
2013. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálom
2013. jan. 12. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
basszus most nézem, nálam is ez a gond! sikerült valahogy megoldanod? :)
2013. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem.. =/
2013. jan. 12. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy bug lesz.
2013. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most kaptam hozzá egy frissítést, és elvileg valami bug lehet.. most frissítem, aztán kiderül mi lesz.. remélem nem lesz baj :S
2013. jan. 12. 18:12
 7/8 Bogii10 válasza:
Próbáld meg azt is, hogy a telódon beállítasz egy 1 héttel későbbi dátumot, (ilyenkor általában legalább is a normális Pounak lemegy minden szükséklete) és ha úgy sem történik semmi, akkor nem tudom.. :/ Akkor valami bug lesz
2013. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh meg tudtam oldani :'D hála az égnek... felmentem az oldalra, ahonnan letöltöttem (google play) és ott lefrissítettem :D és most jó <3 és köszönöm a válaszokat
2013. jan. 12. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!