Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor visszavigyem?

Most akkor visszavigyem?

Figyelt kérdés
Ma vettem 2 órája egy telenor ot S-t , ott nem birtuk bekapcsolni, mert csak villogott , aztmondták levan merülve az akku, de mondták h várjuk meg mert 5-10perc mire bekapcsol és bebirja állitani. Utána mondtuk h nem kell hazavisszük ott majd megcsináljuk . Na hazavittük, elkezdett villogni , 6perc után életre kelt. Rendesen müködik most, nemtudom most visszavigyem-e, mert aztmondták most h vigyem vissza, de mondták ha bekapcsol akkor jó.. Én elég hülye vagyok már bánom hogy így elhoztam, most még 8 ig visszabirnám vinni, mert mondták is ha vmi baja van vigyem vissza, de ezt a töltés dolgot ott is látták már .. szóval..
2013. jan. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megint lemerült?
2013. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ma vetted. Mai naptól számítva van 2 napod, hogy tesztelgesd a telót. Azaz legkésőbb Kedden vissza kell vinned, ha gondod van vele.
2013. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát 3 nap után is cserélik ha van baja nem??



Volna kérdésem:


A HDMI csatlakozónál ami világit kifele a teloból, az a kijelzőre is belenyul az a fény.. az nemtudom normális-e . Meg a wifi nem müködik beirom a kodot ip cim keresése és nem csinál semmit pedig sokáig ugyhagytam.

2013. jan. 12. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:

3 nap után már nem cserélik a telefonodat!

Ott kell hagynod, és elküldik a szervizbe.

Abban az esetben cserélik, ha javíthatatlannak bizonyul a telód.

De egyre több furcsaságot tapasztalsz a telón, lehet még is megérik a cserére.

2013. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!