Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ace telefonom...

Samsung Galaxy ace telefonom nem tölt be, mit tehetnék? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
A probléma a következő: A telefon mindenféle hibaüzenetet írt ki, melyek alján a kényszerbezárás lehetőségét kínálja fel, miután ez a telefon lefagyásához vezetett kivettem az akkumulátort majd vissza de miután megpróbáltam bekapcsolni nem akar betölteni csak a samsung logó meg a bekapcsolási intro jelenik meg! próbálkoztam hard Resetettel de nem segített mert megint hibaüzenet jött be hogy a kezdőképernyő alkalmazás leállt stb és ismét az előbb leírt hiba! Ha valaki tudna megoldást erre a problémára írja már le köszönöm előre is! Megjegyzés: A telefon garanciás! Illetve a Samsung mocskolására nem vagyok kíváncsi mert nekem megoldás kell és nem az hogy elmondja itt mindenki hogy milyen szar a készülékem!

2013. jan. 12. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

odinnal tedd fel újra a rendszert.

[link]

itt találsz gyári romokat

2013. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az odin nem csak a telefonon fut? nekem a telefonom be se tölt! ha ezt kicsit részletesebben kifejtenéd az jó lenne köszönöm!
2013. jan. 12. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
az odin a számítógépen fut.
2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez lehet hogy jó megoldás viszont itthon nem nagyon merek belepiszkálni a rendszerébe mert 1 az hogy még jobban kinyírni sem akarom 2 meg az hogy bevonhatják a garanciámat szóval lehet inkább beviszem a T-mobile-hoz és áthúzatom velük.
2013. jan. 12. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
ha gyári rendszert teszel fel azért nincs garancia meg vonás
2013. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy bonyolult így áthúzni?
2013. jan. 12. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

nem, 15 perc alatt meg van, de előtte azért érdemes elolvasni a leírásokat, rosszabbat nem tudsz a mostaninál.

[link]

itt le van írva minden

2013. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!