Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora mobilnet csomag kell...

Mekkora mobilnet csomag kell külföldi skypeoláshoz?

Figyelt kérdés
Mekkora mobilnet csomagot kéne vegyek hogy tudjak külföldről skypeolni? skype adatforgalmát lehet valahogy mérni?
2013. jan. 12. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a skype adatforgalmán van a hangsúly, hanem a külföldi hálózat netes tarifáin.Azt meg honnan fenéből tudjuk neked megmondani?Magad is utána tudsz nézni.
2013. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja mert tényleg ezen az oldalon van akár 5 kérdés ami után nem tudnék utánanézni, csak gondoltam aki jobban ért hozzá az könnyebben tud segíteni mint hogy én fél órákat keresgéljek
2013. jan. 12. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:

te adat roaminggal akarsz skype-olni?

szerintem jobban jársz ha kint veszel valami adat kártyát.

2013. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 12. 20:23
 5/6 kovács gergely válasza:
A legolcsóbb megoldás az,ha megérkeztél a célországba,(mivel nem tudom melyik országban akarod használni a skyp-ot,a német lehetöségről irok)beballagsz egy Aldiba,veszel egy mobil internnet start-szettet,ez tartalmazza a modemet,és a belevaló kártyát,és ott helyben a pénztárnál rátöltesz 10-15 eurót,erről kapsz egy külön blokkot,majd az aktiválás után,az ezen a blokkon szereplő koddal rátöltöd a kártyára.és müködni fog a net.Többféle hálózatra való modem is kapható,az Aldiban általában a Medion-t árulják,ez szinte egész németországban működik,és később minden benzinkúton tudsz rátölteni eurót.én is ez használom,10 euróért egész hónapban tudok netezni,skypolni vele. Ez volt a fizetős,egyben a biztosabb lehetőség.A másik,és ez országonként változik,az hogy olyan benzinkútra állsz be,ahol van Autogrill nevű étterem,vagy nagyobb Mc.Donalds,ezekben szinte mindenhol müködik a FREE WIFI,és ez nem fizetős.Akad olyan is ahol a pénztárnál kell kérni a csatlakozáshoz szükséges kódot,ezért nem kérnek pénzt.Ez utóbbi németben nem jellemző,de belgiumban,franciaországban spanyolországban angliában,és néhány kivétellel szinte egész európában működik."Csak" meg kell találni ezeket a helyeket.Remélem tudtam segiteni. Gergő.
2013. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon sokat segítettél :) igen bocsi azt kihagytam hogy Németországról van szó és köszi hogy ilyen részletesen leírtad :)
2013. jan. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!