Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 telefonon fényképe...

Nokia C5-03 telefonon fényképező hangját hogy/hol lehet kikapcsolni? Ha ki lehet egyáltalán.

Figyelt kérdés

Néma üzemmódban nem kapcsol ki, néma üzemmódon belül "figyelmeztető hangok" is ki vannak kapcsolva.

Beállításnál 4 fajtából lehet választani, olyan nincs, hogy "nincs"...

Lehet, hogy nem lehet??? :(



2013. jan. 12. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak a c5-03-ason nem lehet. Hanem egy telefonon sem lehet. Azért mert létrejött egy új törvény rendelet, ami alapján nem lehet olyan telefont kiadni, ami nem ad ki hangot fotózás vagy kamerázás során. Ez annak köszönhető, hogy voltak akik visszaéltek ezzel, és személyiségi jogokat sértegettek meg...
2013. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez nem igaz, mert a Nokia 500ason pl. ki lehet kapcsolni a hangot. A Nokia c5-03mon nem, ez van sajnos. Nekem is olyan telóm van, én letöltöttem egy másik kamerás alkalmazást, ez szerintem sokkal jobb :) és itt le lehet venni a hangot *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!