Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia mini pro vagy ZTE...

SE Xperia mini pro vagy ZTE Blade III? Melyik miben jobb? Melyiket éri meg jobban, ha az árakat NEM nézzük?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mini pro
2013. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te erre a készülékre gondolsz mini pro alatt:

[link]

Akkor egyértelműen zte. 25%-al nagyobb kijelző. Majd 2x felbontás. Egyenlő proci és ram. DE a zte-n alapból android 4.0 van. Ez elég erős ok, ha játékokra is használnád akkor főleg. Persze vannak pozitívumai a SE-nek is. Elülső kamera+vaku hátul. Qwerty billentyűzet. (Már ha ez számít valakinek.) Ami tényleg jó benne, az a kijelző. Azt olvasni elég karcálló. Tipikus facebookozó, és pózoló tiniknek készült mobil. Ha úgy érzed ebbe a kategóriába tartozol vedd meg. De szerintem nem ezért kell okostelefont venni. Én előnyben részesítem a nagyobb és szebb kijelzőt. Ahol már fölösleges a qwerty mert elfér a billentyűzet. De igaz sokaknak hiányzik belőle a vaku.

2013. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Blade 3, nagyobb kijelző méret és felbontás miatt kényelmesbb telefon. A mini pro-nak a hardvere valamelyest erősebb (msm8255, adreno 205 gpu, szemben a blade 3 nem épp mai msm7227a procijával és az adreno 200-as gpu). Az meg jobban jön játékoknál mint, hogy ics van-e a telefonon vagy még gb.
2013. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!