Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony telefonok nál mit...

A sony telefonok nál mit jelent ez a xloud?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha bekapcsolod, rögtön észreveszed.:)

A Live With Walkman szó szerint üvölt.:)

2013. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Növeli a hangminőséget és a hangerőt a telefon hangszóróján.
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hangminőséget nem növeli, sőt, csakis a hangerőt növeli.
2013. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D értem akór csak most vettem egy xperia tipo-t és nem tudtam hogy mi lehet ez
2013. jan. 12. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól mondják :D Live with Walkman, illetve egyéb sztereo hangszórójú telefonok felérnek egy hordozható rádióval :D De csak a hangszórót növeli, fülest nem. Mondjuk ott nem is kell, így is a sima headsetekből ki tudja hozni a maxot.
2013. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én fül halgatót akartam venni hozá a sony xperia tipo hoz de 14-15 ezer forint annyit meg nem adok érte annyit nem ér
2013. jan. 13. 11:06
 7/8 A kérdező kommentje:
és a Live With Walkman hogy kapcsolyam be???
2013. jan. 13. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Magát a telefont, vagy az xLoudot? Hangbeállítások/xLoud. Telefonhoz szerintem headsetet érdemes venni, mert abból tudja kihozni a maxot, azt pedig kapsz 2000 forintért akár egy Sony MH-650 is remek hangzást tud nyújtani.
2013. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!