Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Samsung...

Sony Xperia S vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés

képernyő,kijelző,hardver,gyorsaság,tapasztalatok!

Köszönöm! :)

Nem tudom melyiket vásároljam meg!


2013. jan. 13. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S2.
2013. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Xperia S-t venném a jobb kamera, jobb anyaghasználat és a kicsit erősebb hardver miatt. De én alapból a Touchwiz-et meg az Amoled kijelzőt se kedvelem. Biztos sokan fogják írni, hogy az SGS 2-re már van JB de nemsokára jön az Xperia S-re is csak kicsit csúszásban vannak, mert ugye kiadták az összes 2011-es modellre az ICS-t...
2013. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Egyébként nekem Xperia S-em van a kijelző tű éles, a telefonnal készített képek, videók gyönyörűek. Nekem mèg egyszer sem akadt meg a telefon. Ha bármi kérdésed van a készülékről csak bátran :)

2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia S (szubjektív vélemény, rühellem, az ótvar,jellemtelen,pocsék,semmitmondó touchwiz féle felületet a samsung jóvoltából)
2013. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Xperia s. Egyszerűen minden téren jobb.

Sokkal szebb kijelző, kb ugyan olyan erős hardver, jobb kamera, anyaghasználat, kezelőfelület, jobban van optimalizálva...

2013. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Xperia SL.


Ugyanolyan, mint az S, csak frisebb oprendszerrel és 200 megaherz-el erősebb procival.


Az S2-nek kisebb felbontású a kijelzője és gyengébb a procija. Ráadásul még az idióta TouchWiz felületet is feldobták rá

2013. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az előzőek válaszából egyértelmű, de azért leírom a saját véleményemet is:)

Galaxy S II: A kamerája csinál olyan szép képeket, mint az Xperia S. 1,2 Ghz, de van olyan gyors, mint az Xperia. Ennek bővíthető a memóriája, és lehet, hogy kisebb a kijelző felbontása, mégis szép, éles a kijelző.

Xperia S: HD kijelző, ami tűéles, szinte akadásmentes kezelés, gyors, jól optimalizált rendszer.

szvsz én is az Xperia mellett szavaznék,de mind a kettővel jól jársz.

2013. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!