Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a Symbian Belle? Hogyan...

Mi az a Symbian Belle? Hogyan működik? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy mobil operációs redszer,mint pl.android,ois,windows phone stb.

Mi az,hogy hogyan működik?

Már nem kap egy telefon se ilyen rendszert.Elásott sajnos!A sok droid miatt már nem versenyképes amit a Nokia is elismert.Én sajnálom pedig azért jó rendszer volt.

2013. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az előbbi válaszoló is mondta, egy mobil operációs rendszer, a symbian egy verziója. Maga a symbian főként nokiákon volt, a belle verzió az már csak némely nokiákon van.

Szerintem nem rossz operációs rendszer, minden megvan benne ami egy jó telefonhoz kell. Egyedüli hátránya szerintem az, hogy viszonylag(androidhoz hasonlítva) kevés alkalmazás van hozzá.


Jelenleg ezeken a nokiákon van symbian belle: [link]


És itt az összes nokia, ami a symbian valamely verzióját futtatja:

[link]

2013. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!