Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell leállítani a zenelej...

Hogy kell leállítani a zenelejátszót Nokia Lumia 800-on?

Figyelt kérdés
Néha már elértem, hogy kikapcsoljon, de nem tudom hogy. A neten is megnéztem a leírásban, és nem említik sehol sem. Sosem gondoltam volna, hogy pont ez fog kifogni rajtam, általában gyorsan rájövök az ilyenekre...

2013. jan. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyomod a hangerő gombot és ott megtudod állítani.
2013. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fut a háttérben a zene- vagy rádió -lejátszó, amígy nem állítja le azt egy video vagy ki nem kapcsol a telefon.

A zenét a kezelőszervekkel tudod futtatni, de manuálisan kikapcsolni nem.

2013. jan. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találsz a Piactéren egy "Stop Music" nevű alkalmazást, ezt telepítsd, tűzd ki a kezdőképernyőre. Ha erre ráböksz, kilép a zenelejátszóból.
2013. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hittem, hogy én vagyok ennyire vaksi, hogy nem találom, hol kell kikapcsolni, de akkor megnyugodtam. Köszönöm szépen még egyszer! :)
2013. jan. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!