Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltüntettem egy videót,...

Eltüntettem egy videót, vissza lehet valahogy csinálni?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Ion telefonomról töröltem le a gyári videót(HD Xperia Landscapes)

Viszont az ikon, azaz maga a film ott van a filmek mappában, de ugyebár már nem játsza le, viszont törlésnél nem írta ki, hogy pl "gyári videó, nem törölhető", se semmi ilyesmit. De onnan a mappából eltüntetni meg nem tudom, így ott maradt.

Érdekelne, hogy valahogy onnan ellehet teljesen tüntetni? VAGY...vissza lehet-e valahogyan csinálni?

Bár szerintem elég hülye kérdések, de hátha van rá normális ötlet :) (Azon kívül, hogy töltsem le, és akkor meg lesz, de az meg azért nem lenne rendben, mert attól a másik nem lejátszható még ott marad...ugyebár)

Köszönöm előre is a segítségeket!



2013. jan. 14. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári videót, képeket, hanganyagot is lehet törölni. Vissza lehet állítani de az elég bonyolult. Csak úgy neked nem fog menni, esetleg keress fel egy szakembert aki segít ebben.
2013. jan. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mert attól a másik nem lejátszható még ott marad...ugyebár)"

Nem ugyebár.

Ugyanazon a néven visszamásolva semmi különbség se lesz.

2013. jan. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!