Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BLACBERRY BOLD 9000! Miért...

BLACBERRY BOLD 9000! Miért nem tölti be a netet ha csatlakoztam?

Figyelt kérdés
Mikor meglett a telefon, lazán csatlakoztam a wifire, kiírta, hogy sikerült, minden király volt. Egy-két napig volt jó. Aztán Ugyanezeket a műveleteket végrehajtva, valamiért nem tölti be az oldalakat. Semelyiket. (Nincs BIS előfizetésem, de simán wifivel attól még be kéne hoznia..) Kiírja, hogy sikerült, aztán rámegyek a netre, kiírja, hogy betöltés, aztán nagyon lassan betölt, majd nem csinál semmit, csak nagy fehér kép. Leírnátok, hogy minek hogyan kell beállítva lennie? Vagy bármilyen sejtés, hogy mi lehet a baj? Nem hiszem, hogy elállítottam valamit, de azért várok mindenféle segítséget! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

2013. jan. 14. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
menj a böngésző beállításokra és ott van valami olyasmi hogy böngésző mód. Ott hotspot böngészőt kell beállítani és elvileg jó lesz. Sajnos az 5-ös oprendszer nem találja ki automatikusan hogy wifiről vagy mobilhálózatról szeretnél netezni.
2013. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hotszpot-böngészőre van állítva, wifi aktív, csatlakozva is van az itthonira. 3 féle böngésző van rajta (eredeti BB, Firefox, Internet Explorer), de mindegy melyikre megyek rá, egyikkel se jó :S Van még valami ötleted? :S
2013. jan. 14. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:

ha t-mobilos vagy ezt bátran felteheted rá:

[link]


a telepített dolgok el fognak veszni, de partnerek meg egyéb fájlok nem.


egyébként nekem gps-em gajdult meg 9700án, a resetelés segített: opciók -- biztonság -- adatok törlése: itt leszedi az összes appot meg néhány beállitást. ha van rá időd akkor vsz megoldja a problémádat.

2013. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia! először is köszönöm a választ! regisztrálni kéne ide ahhoz, viszont nem látom sehol ezt a lehetőséget..segíts! :) köszikösziköszi előre is! :)
2013. jan. 14. 15:50
 5/7 A kérdező kommentje:
óóó nem szóltam! :D köszönöm, megpróbálkozom vele!
2013. jan. 14. 16:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálni, minden frankó! Annyira örülök, köszönöm mégegyszer! :)))))
2013. jan. 14. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök neki, nagyon jó az a telefon :)
2013. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!