Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik jack kimenetes vezeték...

Létezik jack kimenetes vezeték nélküli házi telefon?

Figyelt kérdés
Ha létezik, hol lehet Budapesten kapni?
2013. jan. 14. 09:54
 1/6 gabor.galilei ***** válasza:

Itt valami nem stimmel, hova akarod bedugni a telefont ha lenne rajta jack (3.5 ? 6.3?) csatlakozó?

Mire szeretnéd használni, mert lehet, hogy csak a csatlakozó nem oldja meg a problémádat?

2013. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a feladat? Lehet hogy a probléma beírásával többre mennél, mintha az általad a probléma megoldására elképzelt készülékre kérdezel rá.
2013. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben szétbuheráltam egy telefont, és úgy kötöttem rá egy fejhallgatót, így telefonáltam vele, nagyon jó hangminőségben. Azért keresek jack-es (3.5) telefont, hogy szétbuherálás nélkül tudjam csatlakoztatni. Előre köszönöm a válaszokat(eddigieket is)!
2013. jan. 14. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem neked egy headset adapter kell. Olcsóbban/egyszerűbben megúszod, mint ha direkt ilyen telót keresel.


[link]

(Igaz, ez 2.5-es jackre van, de biztos van 3.5-es is.)

2013. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy van ilyen. Köszönöm :)
2013. jan. 14. 11:02
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Panasonicnak vannak ilyen telefonjai.
2013. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!