Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy HTC DESIRE típusú...

Van egy HTC DESIRE típusú telefonom, és lehetséges lenne az eredeti 2.2 vagy 2.2.2 visszaállítása valamilyen módon? Most főzött van rajta, már vagy a 6. , és mind szar. és eddig a legjobb az eredeti volt.

Figyelt kérdés
legnagyobb bajom az hogy egyik romban sincs App to SD.., de mindegy már leszarom, csak menjen.. mert a mostani rom pl nem akar szinkronizálni...
2013. jan. 14. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

XDA-n nézz körül, 99%, hogy ott lesz a gyári rom, ugyanúgy fel kell telepíteni, mintha egy custom romot raknál fel.

Azt meg nem hiszem el, hogy az összes custom rom szar lenne, és egyikben sem lenne app2sd támogatás, de mindjárt meg is nézem.

MIUI pl. az egyik legjobb rom, és Desire-ön úgy tudom nagyon jól operál, talán a legjobban, és memóriakártyára is lehet pakolni cuccokat.

2013. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyári rom:

[link]


App2SD-t most nem néztem meg, de biztos vagyok, hogy a custom romok 90%-ában működnek az ilyesmi scriptek, mint pl. Data2SD vagy Int2Ext.

2013. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
wooow köszönöm szépen a segítséget, sztem este meg is csinálom!
2013. jan. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!