Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2hónapja megvettem a Samsung...

2hónapja megvettem a Samsung Galaxy Note 2-m, és ma olvastam, hogy a Samsung garanciához amit adnak samsungos garipapírt, azt ki kell tölteni még megvételkor, és le is kell pecsételni?

Figyelt kérdés
A T-nél vettem, és ez nem történt meg. Ilyenkor mi a teendő? Vagy a szerződésben valahol van T-s garancia valahol?
2013. jan. 14. 16:50
 1/3 bp1985 ***** válasza:
A garanciapapírt minden esetben ki kell tölteni, de pecsét az van rajta, keresd meg. Minden adat ott lesz.
2013. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de amúgy teljesen üres a Samsung garanciás papír. Viszont a szerződést jobban megnéztem, és körülbelül a közepében van 1 jótállási jegy-es rész, ahol van pecsét.

Viszont így nincs Samsung garancia, csak T-s? Esetleg a Samsung elfogadja a T-s garanciát?

Az ilyen papírom az üres:

[link]

2013. jan. 14. 16:58
 3/3 anonim válasza:
El fogja fogadni a samsung is, nem lesz gond.
2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!