Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem akarja a kódomat...

Miért nem akarja a kódomat regisztrálni viber-ben?

Figyelt kérdés
Van az a kód, amit be kell írni, én beírom, aztán kiadja, hogy nincs net kapcsolat, pedig van. Miért? Hogy csináljam meg?
2013. jan. 14. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem invalid code azt irja ki és hogy "you received via sms in the 'acces code field and try again". Már mindenhogy próbáltam másik simmel is, semmi nem történik szar ahogy van nekem. Pedig elsőnek kód sem kellett vitte. Aztán kérte a kódot és már nem jó a kód, beszart az egész. Kód nélkül nem hívhattam ugye, de most már nem hozza be az oldalt hogy kinek van viber az ismerőseim közel hanem hogy kell a tel szám és a kód, amit persze nem fogad el. :( Valaki nekem is segíthetne!
2013. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!