Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy inkább vmilyen...

Iphone vagy inkább vmilyen androidos teló?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik telókról van szó, vagy legalább milyen árkategóriában.
2013. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ZTE Blade III?
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%

Nekem androidos van (xperia) páromnak iphone(4), egy hónap eltéréssel vettük mind a ketten és akkor mind a kettő vadi új volt... az övé sűrűn lefagy, a progikat csak gépről tudod telepíteni rá és marha drága ahhoz képes,hogy annyit tud mint az enyém. Az xperiával nagyon meg vagyok elégedve, nagyon ritkán lassul be,lefagyni még nem fagyott le és a marketből egyből le tudok tölteni bármit. Arról nem is beszélve,hogy több progit irnak androidra,mint iphone-ra.

Bár tény,hogy az iphone felvágós és menő telefon, amolyan "státusszimbólum" ,de semmivel sem jobb,mint az androidom. Én nem akarom lecserélni az enyém mig párom már nézegeti az 5öt....

2013. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

#3


Android fan vagyok, de azért ki kell javítsalak:

- iPhone nem fagy le, mármint néha előfordulhat, de nem sokkal sűrűbben, mint az Android, elég stabil telefon/oprendszer azért az iPhone/iOS

- még mindig iOS-re van több program, és még mindig valamivel több programot írnak rá, persze ez minden nap rohamosan csökken, de jelenleg még ő vezet, viszont több százezer program már bőven elég mindkét oprendszerre


Mindkettő jó telefon, csak iPhone pár éve elfelejtett fejlődni. Persze ha csak facebook-ra meg játszani kell akkor ugyanúgy jó mindkettő

2013. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

3-as vagyok:

Azért írtam,hogy lefagy,mert a páromé tényleg sűrűn lefagy: nem statisztikát néztem, saját tapasztalatot írtam. Kb hetente van,hogy csörög a telefonja és nem bírja felvenni,nem érzékeli az érintést. Van előfordult számtalanszor,hogy nem bírta lezárni a gombbal a képernyőt hiába nyomkodta. Párszor majdnem földhöz lett vágva szegény... :) Az,hogy több rá a progi az lehet,de hogy amiket én használok az pont nincsen rá,az is tuti :D vagyis mikor kerestük még nem volt. A viber is sokkal később lett neki leszedhető,mint nekem...plusz ugye mindig kell gép a telepítésekhez,mig nekem a telóm megoldja magától.

Szóval ez saját tapasztalat :)

2013. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van iPhone4s telom, és sose fagyott le. Szutyok galaxy s2-ről váltottam, ha rátettem valami új appot tízből kilenszer lefagyott. Az iOS ezerszer jobb platform mint az android még úgy is hogy egy zártabb rendszer.
2013. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Ipgone 4S-em van, de szerintem androidos telók is nagyon jók. Nekem az egyszerűség,letisztultság tetszik az Iphoneba, de van aki meg piszkálni szeretni a telóját(állitgatni RAM-okat ,meg stb. igazából nem értek annyira hozzá:D)

Szóval attól függ, te inkább milyen célra használnád.

2013. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl elszigeltelt a iOS, nem az van, mint androidon, hogy megtetszik valami, amit leszedsz. Persze emiatt állítólag stabilabb.
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!