Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a mobilnetet...

Miért nem tudom a mobilnetet beállítani?

Figyelt kérdés

Vettem egy új független telefont. Tmobileos vagyok, like díjcsomagom van. Ha belépek a mobilhálózatokba azon belül új hozzáférési pont megadása, nekem az teljesen üres. Mit kell írni a proxyhoz, serverhez stb. Segítsetek légyszi.

Név, hozzáférési pont neve, proxy, port, felhasználónév, jelszó, kiszolgáló, MMSC, MMS-proxy, MCC, MNC, Hitelesítés típusa, Hozzáf.pont-név típusa, APN protokoll, tulajdonos. Ezeket kellene beírni.



2013. jan. 15. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj a szolgáltatódtól beállitásos smst.
2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már hívtam őket. Küldtek egy emailt. De nem mentem vele semmire.
2013. jan. 15. 13:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Sony Xperia SL-ről van szó
2013. jan. 15. 13:42
 4/8 anonim válasza:
Ezeket nem kell beállítanod, csak hálózat menüpontban az Adathálózat, vagy Mobil adathálózat (Cellular data) menüpontot kell bekapcsolnod. Segítene ha megmondanád milyen készülék pontosan, akkor valaki biztos bemásolja, hol találod ezt a pontot.
2013. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Akkor már be is írtad, gondolom android van, írd le a verziót valaki biztos megtudja mondani, én nem androidot használok.
2013. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ügyfélszolgálatos csaj azt mondta hogy ezeket állítsam be. Küldött valami általános beállításokat de ezek teljesen használhatatlanok.
2013. jan. 15. 13:48
 7/8 anonim válasza:
2013. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted.


[link] [link]

2013. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!