Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet meg nézni h elö...

Hellosztok kérdése:

Hogyan lehet meg nézni h elö fizetéses vagy nem? A telo

Figyelt kérdés
Üzleteltem egy nokia500 as telót bevitem a t-mobil nál és ott kiderült h van rá jótálás de gyerek akivel üzleteltem azt mondta h gsm es haverjátol vette! szoftvert akartam frisítetni meg is csinálták volna jótálás keretében de szoftver frisítés közbe vmi hiba let így fel küldték pestre h csinálják meg jótálásal! de egyenlöre még nincs válasz h meg tudták e csinálni ha nem tudják kicserélik attól függetlenül h nem én vettem? meg arra gyanakodom h elöfizus a teló hogyan tudhatom meg h az vagy sem? mert szerzödési jogokra hivatkozva nem mondja meg a tmobil még azt se hogy meddig van jótálás rá! az látszik h új a telo mert dobozában volt a hetszet usb fel se volt bontva három hátlap is van hozzá

2013. jan. 15. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfizetéses telefon NINCS. Olyan van, hogy hitelre / részletre vették és amiatt tiltják a telefont, mert nem fizeti a részleteket a szerződést megkötő fél.

Ezt a szerződésből lehet kiolvasni. Ha az nincs meg, akkor a kérdésre akkor kapsz választ, ha tiltják egyszer a telefont, mert nem fizették. Más mód nincs, hogy megtudd.

Én ha GSM boltot üzemeltetnék biztosan nem vennék be olyan telefont, hogy nem láttam a szerződést. Ha jön a vevő a letiltott telóval, akkor bizony nem mondhatom neki, hogy "bocs az előző tulaj nem fizette", mert ahhoz a vevőnek semmi köze, a vevő kárát nekem kell megtéríteni.

Nem tudom vannak-e olyan buta boltosok, akik egy telített piacon megkockáztatják azt pár ezer forintért, hogy egy vevő esetleg elégedetlen és jogosan terjeszti, hogy a cég megbízhatatlan és elüldözi a vevőket.

2013. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az hogy ha nem lesz jó jótálás keretében kicserélik amit írtam h fel küldték pestre
2013. jan. 15. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne rá jótállás, vagy te mint második tulajdonos nem lennél jogosult jótállást igénybe venni, akkor nem is fogtak volna neki a szoftver frissítésnek.

Ha azért küldték volna Pestre, mert nem fizetik az előfizetést, akkor azt megmondják neked és nem kezdenek kamuzni, hogy ilyen hiba, olyan hiba.

2013. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi h segítetél
2013. jan. 16. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!