Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sehogy nem tudom használni a...

Sehogy nem tudom használni a Google Maps-et a telefonomon, ha nem akarom bekapcsolni a netet, és nem lesz wifi?

Figyelt kérdés

Külföldre megyek, nem akarok milliós telefonszámlát, ezért nem fogok bekapcsolni a netet rajta, viszont ott sincs mindenhol wifi, szóval ez sem opció. Papírtérképet már nincs időm venni, és nyomtatni sem tudok.

Csak azért kérdezem, mert múltkor meg tudtam nyitni internet nélkül is, most meg azt írja hogy működő adatkapcsolatra van szükség a megnyitáshoz. Nincs esetleg valami ilyesmi beállítás? Bocsi ha hülyeségeket kérdezek, de most fontos.


2013. jan. 15. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Én pl csak úgy tudom beállítani hogy ne hálózatról menjen hanem wifiről és akkor nem jelenik meg a számlán.
2013. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kell hozzá az adatkapcsolat
2013. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sony Xperia J.
2013. jan. 15. 14:33
 4/9 anonim válasza:
Akkor is kell. (A múltkor valszeg wifi-n voltál, és azért működött.)
2013. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tölts le egy offline navit és megoldva a gond.
2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

"Papírtérképet már nincs időm venni,"


Minden benzinkúton lehet kapni az adott országhoz friss, papíralapú térképet.

Vagy, mint írták, töltesz le egy offline navit.

2013. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell?
2013. jan. 15. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:

rákeresel a google-ban pl.: igo android

de ha play-ben is találhatsz offline térképet

[link]

bár nem tudom hová mész.

2013. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, letöltöttem ezt, és tök jó kis térkép, bár egy kicsit lassú, de az nem gond.
2013. jan. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!