Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola - a karcállós...

Sony xperia sola - a karcállósága tényleg jó? Vegyek rá foliát?

Figyelt kérdés
mert ugy akarom használni higy szilikon tokban van, de a zsebemben nem lessz karcos ?

2013. jan. 15. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még ha Gorilla Glass is van a telefonon (Sola-n nem az van azt hiszem) akkor is érdemes rá venni egy fóliát.
2013. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mr.Kütyü ***** válasza:
érdemes, de a zsebedben semmikép nem lesz karcos.
2013. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bármilyen telefon megkaprcolódhat, egy mellé tett pénzérmétől, kulcscsomótól, meg kb. bármitól. Én javaslom, hogy vegyél rá fóliát, mert kb. 1000ft. Ez a telefon többet ér annál, minthogy ilyen kis dolgon muljon, h megsérül-e.


üdv:

xellos

2013. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell rá fólia mert alapból van rajta.
2013. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
gorilla van rajta nekem nincs rajta egy hajszál karc se pedig 2 hónapja meg van de nekem van hozzá egy normális tokom ami a képernyőt is védi
2013. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Sola-n nem gorilla galss van. Csak az Xperia Active, Go, Arc, Arc S-en van de az összes 2012-es modellen a Go-n kívül a Sony saját karcálló kijelzője van.
2013. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek kösz a választ, ment a zöld, szerintem inkább veszek rá fóliát :)
2013. jan. 21. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam, nem kell rá fólia, mert van rajta egy jó minőségű, tökéletesen elhelyezett fólia. De persze vehetsz még rá, a pénzt mindig jó szórni.
2013. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem fólia ami alapból rajta van! De ha még az is akkor nem lehet leszedni a telórol! :(
2013. jan. 23. 17:03
 10/14 gaxal ***** válasza:
Nekem is Sola van és ha nincs fém tárgy a zsebendben akkor fölösleges rá tenni fóliát. meg a rajta lévő réteg is nagyon jó a karc ellen de ha nem hiszed nézd meg you tubon (de ne a láncfűrésztesztet)
2013. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!