Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Sony Ericsson xpéria ARC...

Egy Sony Ericsson xpéria ARC S típusú telefont mennyiért függetlenítenek?

Figyelt kérdés

Vennék egy t-mobile-s arc-ot, de a családba mindenki telenoros.. ezért kéne függetleníteni. Vagy még esetleg hallottam ezekről a turbo SIM kártyákról ezek mik?

Köszönöm szépen.


2013. jan. 15. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Turbo sim nem jó semmire.


Gyártási időtől függően 3-18 eft a függetlenítés.

2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Kütyü ***** válasza:

biztos arc s-t akarsz? ennyiből vegyél inkább u/sola/p-t

illetve ha mobilt akarsz mindig függetlenül vedd.. interneten.

2013. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az arc.. tudom hogy csak 1magos a sola meg 2, de jobban tetszik:D P-t pedig 55-ért nem kapok.. Én is függetlent szeretnék venni, de olyan ideges voltam már, hogy az hihetetlen. Már tegnap előtt kinéztem egyet, mondom majd ha hazaérek suliból, meg is veszem, mire hazaértem látom hogy a termék elkelt... na széép de mondom, nem baj, mert volt még egy.. igaz az már több volt, de írtam a srácnak még aznap este hogy holnap leütöm a terméket, jólvan megint hazaérek iskolából nyitom meg a vaterát és annyit látok hogy a termék eladása sikeresen befejeződött..-.- MEGMONDTAM NEKI HOGY HOLNAP LE ÜTÖM csak nem voltam otthon este és ezért mondtam hogy majd holnap... erre meg eladta valakinek amég nem voltam itthon, csak azért mert 1 ezressel többet adott.. most ha azon az ezresen múlott volna én is odaadtam volna, de de hát így.. istenem..:\
2013. jan. 15. 17:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm amugy a válaszokat.:)
2013. jan. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!