Most ez normális?

Figyelt kérdés
Telenor ot S-em van szombaton lett véve. ICS van rajta semmi se lett rajta változtatva gyári rendszer. Cs portable na meg a survival run szaggat rajta. A survival run az elején még játszható de elég zavaró, cs nem annyira de azért azis kicsit zavaró. Meg letöltöttem a trial extreme 3 at hát be....-tam. Kis játék és szagatott rajta és az már tényleg zavaró volt. GTA III aztmondják megy rajta, de én már rá se teszem. Tegnap nyomtam egy factory resetet nem változott a dolog. De még az az érdekes, hogy letöltöttem a RealF 2012-t ami 400mb, a bemutato video szagatott meg a felvezetőnél de játék közben nem pedig az nem egy survival run. Netezés, videónézés megy rajta szépen, megvagyok vele elégedve. De h pl a survival run miért szaggat rajta, egyszer már letöröltem annyira zavart... temple run mondhatni hibátlanul megy rajta.
2013. jan. 15. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit komolyabb telót kellett volna venned.
2013. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem simán viszi lag nélkül a cs-t

gta 3 is simán ment nekem

2013. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!