Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom frissiteni a...

Hogy tudom frissiteni a samsung telefonomat?

Figyelt kérdés

már meg örülök,mert semmi nem müködik rajta semmilyen app-ot nem tudok frissiteni mert már a marketet sem tudom használni!!

napok óta csak bújóm a telót és sehol nem találok frissités gombot!


2013. jan. 15. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
És milyen telefon? Milyen rom?
2013. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mr19990517 válasza:
mert a telot gépen kell frissiteni :D
2013. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Galaxy europa i5500.

Ram???fogalmam sincs mi az:-)) nőből vagyok!!!

2013. jan. 16. 00:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor bebattyogsz egy szervizbe és szépen megkéred az ott levő hozzáértőket, frissítsék le a telódat.Ha garis, még fizetned sem kell.
2013. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt az első gondolatom.

Csak úgy voltam vele ha kapok kicsi segitséget akkor én megtudom oldani.de azért köszi!

2013. jan. 16. 01:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már az is gondot okoz, hogy nem találod a frissítés gombot, akkor inkább csinálja olyan, aki valóban ért hozzá :))
2013. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!képzeld nálam okosabb emberek is megnézték és nem szerepel a telefon menüjében olyan hogy frissités!

De ha te anyira okos vagy,akkor hajrá vegyél a kezedbe egy ilyen telefont és keresd meg!!

Úgy utálom az ilyen embereket akik véleményt alkotnak egy olyan emberről akit nem is ismernek!

kíváncsi lennék ha kezedbe adnának egy ollót hogy csinálj vele valami frizurát,akkor is ilyen nagyszád lenne!

Nem érthet mindenki mindenhez!vagy te talán igen???

2013. jan. 16. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem pejoratívnak szántam a beírásomat. Csak arra utaltam volna, sokkal könnyebb számodra, ha megfelelő ember, megfelelő helyen megcsinálja.
2013. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!