Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet ingyen telepiteni...

Rock0 kérdése:

Hogyan lehet ingyen telepiteni telenor one touch s telefonra az spb shell 3 D alkalmazast?

Figyelt kérdés
One touch s keszülek de 4.0 às android fut rajta igy gyarilag mar nincs benne az spb shell 3 d softvare telepitve az elözö verzion bene volt van e olyan oldal ahonnan lelehetne tolteni mert a play aruhazban fizetös keri a licenckodot ha esetleg valaki tud oldalt ahonnan tölthető
2013. jan. 16. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csináltál biztonsági mentést?

Elvileg ott megtalálod a licenc kódot.

Ha ráteszed a telóra, mondjuk torrent-ről, felajánlja a megvételét, ahogy a Play-be belépsz, utána meg letiltja.

Én így jártam.:(

2013. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt a telenor igy adja mar ki hogy noncs telepitve az alkalmazas gyarilag atveres 4.0 anbroidos a telo a dobozan 2.3 van irva meg. Aleirasban is irja az spb funkciot de mikor visszaakartam csereltetni nemhajlsndoak azt monfta nem lejet mivel elofiueteses prdig mondtam en nem ilyet akartam venni hanem amin van a korhinta funkcio de nem cserelik ki pefig 2 napoa telo
2013. jan. 16. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Holnap okvetlenül vidd vissza!

Mondd, hogy tegyék rá a 2.3-at, ami a honlapon is szerepel, és a specifikációban benne is van az SPB Shell funkció is! Kapásból megrövidítettek az árával, mennyi az most a Play-en? 3500-4000 Ft? /Vagy fizessék ki, és te megveszed a Play-en, ez is egy megoldás!/

Hivatkozz a vásárlók megtévesztésére!

Valamint, hogy pont ezért vetted meg a telefont!

Megnéztem most a Telenor honlapját, és valóban szerepel rajta az android 2.3, valamint az SPB is!Még most is!

Kötelesek orvosolni a problémádat, különben a fogyasztóvédelemre hivatkozhatsz, súlyos milliókat kellene fizetniük ezért a mulasztásért!

Ha nem tudsz hatni rájuk, kérd el a vásárlók könyvét, írd bele a problémádat, és az illetékes fogyasztóvédelmi Felügyeletnél e-mail-ben is jelentheted!

/szerződés alján szerepel, hová fordulhatsz panasz esetén, valamint az elérhetőség is/

Ezt azért majd ne felejtsd el a pofájukba vágni, de tedd is meg.

2013. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!