Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar az, ha 240 oldalbetö...

Mit takar az, ha 240 oldalbetöltésre elég a net?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Köttetni szeretnék a telefonomra, 100mb-os netet. Ez elég 240 oldal megnyitásra. Ha frissítem az is számít? Szóval ha 10x frissíteg akkor is számolja??

Szerintetek 100mb mire elég??

Mennyire lassú a net, ha 32kbs-al lehet le,és fel tölteni? Az mennyire lassú?



2013. jan. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagyon lassú és kevés az a 100mb.
2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen azt is számolja. én csak facebookra egy nap 10 mb használok el szóval relatíve kevés ,de ez attól függ ,hogy te mire szeretnéd használni? Ez nagyon kevés ,nekem ilyen belassulós netem van ,vagyis van 50 mb szupergyors net majd utána 32 kb/s sebességű. Egy weboldalt 3-5 perc alatt tölt be teljesen. szóval alapból valami gyorsabbat válassz :)
2013. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És az 500mb-os net az már jobb nem?? Szóval az már elég sok, nemigaz? Napi maxfél órára kellene
2013. jan. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!