Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e belőle baj ha sím...

Lehet-e belőle baj ha sím kártyát cserélünk?

Figyelt kérdés
A barátomnak és nekem samsung galaxy s3-as telefonunk van de különböző szolgáltatóknál. Az ő szolgáltatója már 2x frissítette a telefon szoftverét viszont az én szolgáltatom még 1x sem. baj lehet-e belőle ha az ő sim kártyáját az enyémbe rakom és úgy frissítem a telefonom? Ez lehetséges egyáltalán?

2013. jan. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltató függő a telefonod,más szolgáltató telefonjával nem fog menni.
2013. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Csak akkor ha független a telefon!

Nézz fel a szolgáltatód honlapjára lehet, h találsz ott frissítést, és letudod tölteni manuálisan.

2013. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha megpróbáljuk okozhat gondot a telefonomban?
2013. jan. 16. 22:22
 4/6 anonim válasza:
nem :)
2013. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem okoz gondot, de nem fogadja el úgyse a másik szolgáltató kártyáját!

Nem függ a SIM-től a frissítés, a KIES felismeri, melyik verzió van a telefonodon, és a szolgáltatót is, így várnod kell, hogy kiadják a T-Mobilost is, de ezt már írtam egyszer.:)

2013. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!Bocsi csak lassú a felfogásom:$
2013. jan. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!