Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25ezer forintért melyik...

Nittyke kérdése:

25ezer forintért melyik androidos telefont éri meg megvenni újonnan akár használtan ami eléggé jó?

Figyelt kérdés
fontos lenne hogy a teljesítménye és az akkumlátora is jól bírja!!

2013. jan. 17. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

ennyért csak használtan van.

www.hardverapro.hu

2013. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DE MILYEN????
2013. jan. 17. 13:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Felfogtad a kérdésnek a lényegét? Nem azt kérdeztem hol meg hogy milyen állapotú hanem hogy milyen típus érted????
2013. jan. 17. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:

igen felfogtam, de nem írtad hogy neked milyen tulajdonságok fontosak egy telefon kiválasztásánál !

mindegy is , kiveszem ezt a kérdést a figyelőből

2013. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak Xperia tipo, ezen kívül nem találsz más (és nem hulladék) telefont ennyi pénzért.
2013. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Vannak Androidos telefonok újonnan is 25.000 Ft-ért, bár ezek belépőszintűek, de szerintem a mindennapi használat során elegendő a tudásuk. Egy komolyabb készülék 2-3-szor ennyibe kerülnek, szóval ne várj sokat.


[link]

Ez kártyásban 23.785 Ft.

Ezért a pénzért 830 Mhz-es processzor, 2 megapixeles kamera, android 2.3 operációs rendszer és 3 colos érintőképernyő van benne. Természetesen a Wifi és a GPS ezekben a telefonokban már alapfelszereltség.


Van több készülék is ebben az árkategóriában, de szerintem a belépő szintű Androidos telefonok közül ezzel jársz a legjobban.

Használtan lehet találsz jobbat is, de sosem lehet tudni, hogy miért "dobta ki" az előző tulaj. Fagyott, vírusos volt, szervizben volt, leejtette, vagy csak elégedetlen volt vele. Bármi miatt is nem kellet, én nem vennék használtat, inkább tudjon kevesebbet, de új legyen.

2013. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez az y ami a legjobban nem tetszik a mostani felhozatal közül, ahogy néztem vannak olcsóbban szerződés hosszabbításból nem kellő telefonok is amik 0 percesek vagy igen kevesett használtak és pl a huawei ascend y200 jobban tetszik mint a galaxy y, mellesleg az a bajom hgy kártyafüggetlen kellene vodás semmiképp telenoros sem nagyon mostani kártyám T-s és még szeretném megtartani...
2013. jan. 19. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Galaxy Y-t semmiképp ne vegyél, és más Samsungot sem, rakás fos mindegyik, a Huawei Y200 már vállalható, de inkább szánd rá egy Tipora vagy Blade III-ra, azok sokkal jobbak.
2013. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
blade 3 csak telenorosba van az meg nekem nem jó
2013. jan. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!