Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvennem?

Melyiket érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés

Tehát a kiszemelt telefonok: Nokia 700, Nokiam Lumia 710 ileltve a Samsung Galaxy Ace.


Minden előnyt/illetve hátrányt várok.

Személy szerint olyan típus vagyok hogy a telefont telefonálásra használom, olykor-olykor unalmamban egy kis játék vagy buliba egy-két fénykép



2013. jan. 17. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ace-t soha :D inkább a Lumia de az Xperia U is elég jó ami nagyjából annyi mint az Ace. de az Xperia Tipo simán veri az Ace-t és sokkal olcsóbb is :D
2013. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az elsővel.
2013. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a tipo veri az acet???????

ez kicsit sokkolt:)

2013. jan. 17. 17:56
 4/8 A kérdező kommentje:

igen az U-t énis nézegettem minden klappolna csak sajnos nem bővíthető. :(

a nokia 700 nincs véleménetek?

2013. jan. 17. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

Szerintem Lumia 700-ast nem éri meg mert régi a processzor stb. inkább gyűjts egy kicsit és Lumia 620 igaz 50ezer , de duplamagos processzor , wp8 stb

2013. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj egy kicsit a Lumia 62O , keresztbe veri a tipot és az acet is , de ha nem akkor inkább a lumia 71O .
2013. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem, csak az a baj hogy fránya windows phone ergó kevés alkalmazás van hozzá ami ingyenes..

Egy android e téren sokkal testreszabhatóbb.

Tudnátok mondani ilyen árkategóriába androidos telefont?

2013. jan. 18. 13:47
 8/8 anonim válasza:
Viszont az android eléggé instabil rendszer.Androidról váltottam Nokia Lumia 710 re és elvagyok ájulva, hogy lehet egy telefon ilyen gyors is.Nem akarlak az android ellen lázítani, mert annak is rengeteg előnye van, de szerintem várj a lumia 620asra.kb egy árba van a 710 essel,viszont WP8as a 620.
2013. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!