Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani valami érdekess...

Tudtok mondani valami érdekességet mondani a Sony Xperia Tiporól?

Figyelt kérdés
Karácsonyra keptam nekem nagyon tetszik és szeretnék valami használati különlegességet megtudni rólla

2013. jan. 17. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, működik úgy ahogy kell, semmi több.

Ha jobban kiakarod használni a benne rejlő lehetőségeket rootold.

2013. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké
2013. jan. 18. 07:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Kikapcsolt állapotban nem ébreszt.


A régieknél volt ilyen, hogy beállítottad az ébresztést, kikapcsoltad a telefont, de ugyanúgy ébresztett.


Ha nem akarod, hogy éjszaka hívjanak, de kell az teló az ébredéshez, állítsd át repülőgépes üzemmódba.

2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 20. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja! A memóriakártyát betenni könnyű, de kivenni nehéz. Legalább is, én mindig küszködök a kivételével.


Szóval gondold meg, hogy ki akarod-e venni, ha már egyszer beletetted.

2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké akkor nem veszem i:)
2013. jan. 21. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogyha úgy gondolod, hogy sok dolgot akarsz rátenni a kivehető mem.kártyára, kapásból nagyobb teljesítményűt szerezz be, pl. 4 gigás helyett 8 gigásat.
2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2013. jan. 22. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!