Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szamszung galaxy 2, vagy Sony...

Szamszung galaxy 2, vagy Sony xperia tipo, vagy galaxy Pocket, vagy galaxy Y?

Figyelt kérdés
Nagyon samsung hívő vagyok, ugyanis már 2 telom az volt, és megbízhatóak voltak számomr teljességgel. mind a kettőnél kihasználtam az időt amit ígért. Ma viszont a választás elé kerültem. Vásárolnék egy telot ,de a mini 2-t drágálom,viszont ha már veszek telefont, a közel legjobbat szeretném ebben az árfekvésben. Ez a két teló között gondolkodom, ,meg még felmerült a samsung galaxy pocket, vagy Y, de ezek annyira nem tetszenek, bár nem tudom. Mi lenne a jó választás 25-30ezer vagy felette kicsivel árban?
2013. jan. 17. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Y azonnal ki x-elve, pocsék kijelző, gyenge kamera,elavult "belső".

Pocket is azonnal ki x-elve, nagyon gyenge ennek is a felbontása minőségre, +26ezer szín(240x320ban) ez mi? :D + ez is elavult , kb azonos szinten áll az y-al, kamerája is 2mp. nagyon gyenge.

marad a galaxy mini 2 és a sony xperia tipo:

galaxy mini 2: nem rossz de túlárazott a kategóriájához képest, még mindig nincs rá android 4.0(nem tudom lesz e egyáltaalán rá v mikor . még 2.3.6 van)

sony tipo: újonnan 34ezerért ez a teló éri meg a legeslegjobban eme kategórián belül, 3.2mp kamera, android 4.0 (belső tárhely 2,5giga+memkari),szép kezelőfelület, ugyanannyit tud mint a mini 2, de mégis olcsóbb... én a tipo-t választanám , mert jobb ár/érték telefon

2013. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráadásul a Samsung nagyon elk.rja az alsó-közép kategóriát , leginkább ezekkel a túlárazásokkal, meg tényleg a legrégebbi dolgokat tömik bele a telókba, nézd meg ott a samsung galaxy ace, 3éve árulgatják 60ezer forintért ... pff :D már sehol sem ér annyit
2013. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pocket es az y az elso indoka miatt kilove, a mini 2 nem eri meg, ahogy az elso is mondta, es maradt a Tipo, ami ennyiert magasan a legjobb.


Ui.:Samsungot also es kozep kategoriaban nem szabad venni, mert tularazottak es sz@rok.

2013. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!