Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülök venni egy iphone 4...

Készülök venni egy iphone 4 készülék . Megtudtam hogy 2 éves a készülék de nem az első gazdája árulja és nincs hozzá doboz. Nos ha esetleg lopott lenne akkor még le tudják tiltani/megtalálni? Vodafone-os.

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 22:31
 1/6 reptoid ***** válasza:
Persze, a letiltás nem időfüggő. Tőlem is loptak már el egy régi kis siemens a50-est, az is le lett tiltatva.
2013. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy."Egyrészt több mint 2 éves, másrészt úgy tudom a Voda nem is tud telefont tiltani, csak a T-mobile" Most akkor nemtudom hogy mi lehet.
2013. jan. 17. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik szolgáltató le tud tiltani készüléket. Rosszul hallottad.
2013. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid ***** válasza:

Ezt valószínűleg nem az ellopás miatti letiltásra mondták. A telefonokat sokszor lehet apró pénzért magas havidíjjal akár részletre is megvenni. Ha nem fizetik a magas havidíjat vagy a részleteket, akkor a szolgáltató természetesen letiltja a készüléket. Ezek a szerződések 2 év alatt lejárnak, erre mondták szerintem, hogy ne fogják letiltani.

Ettől függetlenül ha ellopták valakitől, az ugyanúgy letilthatja.

2013. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

Rendes adás-vételi szerződést kell írni.

Így, ha ne adj' isten mégis letiltatnák a telefont, igazolni tudnád, hogy hozzád jogszerűen került, a letiltás okától függően különböző jogorvoslati lehetőségekkel élhetnél.

2013. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vigyázz, mert árulnak olyan i-Phone-t (új dobozzal is), hogy minden frankónak néz ki rajta, de nincs beprogramozva, tehát pl. be tudod ütni a tárcsázandó számot, de nincs benne ENTER, tehát még telefonálni sem tudsz vele. Az 1-es villamos Népfürdő utcai megállójában mindig árulnak ilyet cigányok. Két viszonylag szimpatikus srác. Megveszed és mehet a kukába! Ne vedd meg! Másrészt, ha lopott telefont vásárolsz, Te magad is orgazda leszel és ezáltal bűnöző, akit megbüntethetnek.
2013. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!