Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0.4 et hol tudom...

Android 4. 0.4 et hol tudom beszereni a hivatalost? Samsung galaxy Advanc re szeretném feltelepiteni aki tud nekem linket küldeni megkösszöném.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivataloshoz minek link. Rámész a szoftwerfrissitésre a telódban és ha van rá akkor jelzi.
2013. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4.0 nincs rá hivatalosan csak 4.1.
2013. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éssa 4.1 et már bellehet szerezni ha igen akkor hol tudom egy linket megkösszönék.
2013. jan. 18. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Istenem ennyire hülye vagy? Telefonon a szoftverfrissítés menüpontra menny rá.
2013. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit hüjézel te köcs... amugymeg megnéztem de ottcsak alkalmazás frissitéseket ad ki az operációs rendszerét nem.Egy értelmes embertöl várnák választ aki tud információt hogy pobtosan már mikora lesz letölthetö és hogy tudomajd telepiteni.
2013. jan. 18. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te egy bal'asz vagy! Már ketten is leirták,hogy hogy frissitsd ,de nem birod felfogni.
2013. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+1
2013. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!